Kiedy szykujemy rzeczy w momencie przekwaterowania, zatroszczmy się o wyszykowanie pewnego pudełka początkowego. Wsadźmy do niego ekwipunki pierwszej chęci a więc halkę, odzież nocną, ręcznik oraz szczotkę do zębów. Dzięki temu w późniejszym czasie przyoszczędzimy sobie zbędnego wyszukiwania we wszelakich kartonikach głównych przedmiotów, które pozwalają nam wyjść do bazy pracy lub do położenia się do spania.

Lepiej zebrać rzeczy w kilkanaście niepokaźnych kartonów, niż zorganizować sobie niesamowicie istotnie ciężkie torby, których faktycznie prawie nikt nie będzie w możności nawet transportować. Sortowanie detali najdogodniej zrobić przed zainicjowaniem zapełniania. Żeby nie transportować niewykorzystywane okraszenia bądź zepsute ekwipunki. Miejmy pewność, że realnie ochroniliśmy cenne akcesoria.

Nie mamy na uwadze tylko wartościowe przedmioty, aczkolwiek również o gadżety, jakie mają dla nas wartość uczuciową. Pamiątkowy dzban po krewnych rzeczywiście może nie bywać godny dużych pieniędzy, lecz z pewnością będzie przykro, jeśli popsuje się w momencie przekwaterowania. Podczas szykowania przedmiotów koniecznie nigdy nie plączmy ze sobą detali z przeróżnych pomieszczeń, tym sobie oszczędzimy wolny termin przy wprowadzaniu do nowiusieńkiego domu.